Web kamery Hradec Králové

Webové kamery z Hradce Králové nabízejí online pohled do nejfrekventovanějších částí města. Webkamery jsou umístěny tak, aby snímaly nejdůležitější dopravní body. Každý motorista tak má šanci předtím, než se vydá na cestu, zjistit, jak je Hradec Králové průjezdný.


Dopravní kamery

Webové kamery Hradec Králové - archiv

Online záznamy z web kamer dlouhodobě nearchivujeme. K dispozici máme ty samé snímky, které jsou dostupné prostřednictvím online prohlížení webových stránek. Hledáte-li nějaký starší snímek, například kvůli řešení sporné situace při dopravní nehodě, nabídneme vám stejné záběry, jaké jsou dostupné na internetu.

Provozovatel tohoto webu nemá k dispozici žádné jiné snímky vyjma těch, které jsou zveřejněné na webu. Snímky dlouhodobě nearchivujeme, archiv se postupně promazává.
V případě, že potřebujete snímky například z důvodu dohledání dopravní nehody, neobdržíte od nás nic jiného než to, co je k vidění na webových stránkách.
Stejně tak nedisponujeme snímky s vyšším rozlišením než s těmi, co jsou k dispozici na webu.
Pokud si chcete nějaký snímek uložit přímo do počítače, klikněte na něj pravým tlačítkem a vyberte si z nabídky příkaz pro uložení.

Webové kamery z jiných měst

Další webové a dopravní kamery z jiných měst můžete vidět na stránce Kamery Chci žít.cz.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!

Mohlo by se hodit
Doporučujeme